“Особистий кабінет виборця”

Нагадуємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Лиманської райдержадміністрації працює не лише під час підготовки та проведення виборів, а постійно. Регулярно поновлюються дані Реєстру, оновлюється програмне забезпечення, впроваджуються нові технології.
Сьогодні Державний реєстр виборців пропонує всім охочим скористатися новим програмним ресурсом - “Особистий кабінет виборця”, що знаходиться на офіційному сайті Державного реєстру виборців ( www.drv.gov.ua ). За його допомогою кожен може перевірити інформацію про своє включення до Реєстру та правильність внесення персональних даних не виходячи з власної оселі за умовою наявності мережі інтернет. Для цього потрібно зайти на вищевказаний сайт, у верхньому лівому кутку екрану натиснути кнопку “Особистий кабінет виборця” та пройти нескладну процедуру реєстрації. Після цього ви у будь який час можете зайти у свій кабінет та , вказавши прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження та повну адресу, перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців. Пошукові дані для запиту необхідно вводити на українській мові та згідно паспорту. Інформація буде надіслана на вашу електрону пошту, вказану при реєстрації. Кількість таких запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.
У випадку виявлення вами неточностей у своїх персональних даних, або невключення до Реєстру виборців рекомендуємо зателефонувати до відділу ведення Державного реєстру виборців за тел.(04855) 9-11-87 або (04855) 9-19-81 або (04855) 9-15-65 або звернутися особисто за адресою: смт Доброслав, просп. 40-річчя Визволення, 1, каб.16. 
Нагадуємо про Порядок з вернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних згідно зі ст.20 закону України “Про Державний реєстр”:

  1. Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
  2. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.