Звіт відділу ведення Державного реєстру виборців

апарату Лиманської  районної державної адміністрації  за  2018 рік.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Лиманської районної державної адміністрації відповідно до покладених на нього Законом України “Про Державний реєстр виборців” завдань за 2018 рік здійснював щомісячне поновлення бази даних Державного реєстру на підставі відомостей, поданих закладами, установами, органами реєстрації, командирами військових частин, дислокованих на території Лиманського району. Протягом звітного періоду до Реєстру було внесено відомості про виборців, що зареєструвались на території району у кількості 2116 осіб, знялись з реєстрації 1235 виборців, виповнилось 18 років — 410 особам, набули громадянство 7 виборців, померли  1293 особи, змінили паспорт у зв’язку зі зміною прізвища 408 виборці, прибули для проходження військової служби 186 осіб, вибули з військових частин  396 виборців, змінили дату або місце народження 98 осіб, 3 особи  визнано судом недієздатними.

За звітний період  до відділу ведення Державного реєстру  звернулося 6 осіб з заявами щодо включення до Державного реєстру виборців, 12 осіб щодо внесення змін до персональних даних виборців та 3 особи стосовно зміни виборчої адреси. Всі заяви внесено до Реєстру та надано відповідні повідомлення виборцям. Видано 92 довідки про включення до Реєстру.

Відділом ведення Державного реєстру виборців за даний період було створено та надіслано 105 запитів до суб'єктів подання відомостей, які в запланований термін відпрацьовано та проведено аналіз розбіжностей в ідентифікаційних та службових  даних виборців у кількості 350 записів. Проведено 154 зміни довідника виборчих дільниць та сформовано  і надіслано до Центральної виборчої комісії  3 подання щодо зміни виборчих дільниць.

За звітний період керівником відділу було проведено 498 накази стосовно внесення запису, внесення змін, зміна ВА, знищення ч.5 ст.17, 1 наказ щодо зміни ВА, МН за змінами в АТУУ та 2 накази щодо знищення кратних, знищення записів, що не є виборцями.

За звітний період опрацьовано 193 записи про осіб, які містяться в указах Президента щодо набуття чи втрати ними громадянства України.

25 березня 2018 року було проведено проміжні вибори депутата Новобілярської селищної ради в окрузі №6 на дільниці №510508. В ході виборчого процесу відділом ведення  Державного реєстру виборців було передано членам дільничної виборчої комісії №510508 :

 1) 13.03.2018 року - іменні запрошення  на 6 аркушах та попередній список  у кількості 63 виборців на 1 аркуші;

 2)  22.03.2018 року — уточнений список виборців у кількості 64 виборців на 2 аркушах.

В рамках контролю за комплексною системою захисту  інформації адміністратором безпеки було забезпечено ведення журналів обліку робіт та подій АІТС “ДРВ”, проведення оновлення програмного забезпечення робочих станцій АРМ відповідно до вимог Служби розпорядника Реєстру, постійно контролювалось оновлення антивірусного комплексу захисту.

З метою підвищення рівня професійної підготовки, набуття навиків, необхідних для кваліфікованого ведення Реєстру за звітний період було     пройдено тестування з наступних категорій: 1) “OpenOffice, org.”; 2) Тест для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ; 3) Нормативно-правові акти ДРВ; 4) “Робота в АІТС ДРВ”; 5) Закон України “Про Державний реєстр виборців”.