30.10.2017

ІНФОРМАЦІЯ про роботу, проведену сектором з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації у жовтні 2017 року

1. Проведено аналіз надзвичайних ситуацій та подій, що виникли на території району: станом на 27жовтня зареєстровано 82  надзвичайних подій – пожежі. За період з 01 січня –449 надзвичайна подія, з яких 449 – пожежі, 15 – виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Виїзди по наданню допомоги населенню – 4.

2. Проведено семінар-навчання з працівниками відділу освіти(директорами шкіл,відповідальними за протипожежний стан),охорони здоров’я(працівникамиФАП,відповідальними за протипожежний стан), керівництвом та працівниками Лиманської ЦРЛ (відповідальними за протипожежний стан).

 3. Проведено 2 позачергових  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Розглянути питання та прийняти відповідні рішення щодо:

-несанкціонованого звалища залишків тваринного походження на території Фонтанської сільської ради та Олександрівської сільської ради.

-про затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів на території Лиманського району.

- про стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти,охорони здоров’я та соціального захисту населення на території Лиманського району.

4. Проведено нараду оперативного штабу щодо готовності до зими, звіт про готовність снігоприбиральної техніки, заготівля  посипальної суміщі, готовність пунктів обігріву, запасів ПММ.    

4. Взято участь в апаратних, селекторних та інших нарадах, що проводились в райдержадміністрації.

5. Надано відповіді в установлений регламентом  термін на листи Одеської обласної державної адміністрації.

6.Надано рекомендації керівникам підприємств (установ), головам сільських та селищних рад щодо підготовки та перевірки об’єктів, техніки до роботи в зимовий період.

7.Сплановано огляд  готовності техніки та аварійних бригад підприємств які будуть залучені до роботи в зимових умовах по усуненню аварійних ситуацій пов’язаних з негодою.

 

 

Завідувач сектору з питань

НС райдержадміністрації                                                    Е.Д.Хусейінов