13.07.2018

ІНФОРМАЦІЯ про роботу, проведену сектором з питань ЦЗ райдержадміністрації у квітні 2018 року

          1. Проведено аналіз надзвичайних ситуацій та подій, що виникли на території району: станом на 25 квітня зареєстровано 22  надзвичайних подій – пожежі. За період з 01 січня – 59 надзвичайних подій, з яких  22 – пожежі, 3 – виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Виїзди по наданню допомоги населенню –12,

           2.   1. Проведено засідання комісії ТЕБ та НС з питань щодо забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем  та сільськогосподарських угідь у весняно-літний пожежонебезпечний період 2018 року. 2.Про запобігання загибелі на водних об’єктах Лиманського району. 3.Про визначення шляхів для пересування населення по берегу в межах Лиманського контрольованого прикордонного району (узбережжя Чорного моря).

          3. Прийнято участь в Дні довкілля 21.04. 2018 року.

          4. Взято участь в апаратних, селекторних та інших нарадах, що проводились в райдержадміністрації.

          5. Надано відповіді в установлений регламентом  термін на листи Одеської обласної державної адміністрації.

          6. Надано рекомендації керівникам підприємств (установ), головам сільських та селищних рад щодо підготовки та перевірки об’єктів, щодо питань  «Про невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року» «Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Лиманського району у 2018 році» «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя    населення у весняно – літній період 2018 року». 

 

        7. Направлено на навчання до навчально-методичного центру(підвищення кваліфікації) м. Одеса  - 4 керівників сільських та селищних рад району

 

             8. Організовано роботу  комісії з перевірки  облаштування пристаней, причалів і пунктів базування маломірних суден, інших плавзасобів, їх планування та пересування на водних об’єктах Лиманського району у 2018 році  перевірено  - 5 баз.