12.03.2018

ІНФОРМАЦІЯ про роботу, проведену сектором з питань ЦЗ райдержадміністрації у лютому 2018 року

          1. Проведено аналіз надзвичайних ситуацій та подій, що виникли на території району: станом на 25 лютого зареєстровано 18  надзвичайних подій – пожежі. За період з 01 січня – 18 надзвичайних подій, з яких  18 – пожежі, 3 – виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Виїзди по наданню допомоги населенню –9,

2.  Протягом лютого  місяця проведено 1 позачергове  засідання комісії ТЕБ та НС Лиманської райдержадміністрації

- протокол №3 від 01.02. 2018 року «Про невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року» «Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Лиманського району у 2018 році» «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя    населення у весняно – літній період 2018 року» 

 

         3.  09.02.2018 року взято участь в підведенні підсумків з виконання планів ЦЗ за 2017 рік Одеської обласної державної адміністрації та постановка завдань на 2018 рік .

              16.02.2018 року проведено підведення підсумків з виконання планів ЦЗ за 2017 рік Лиманською державною адміністрацією та визначені завдання на 2018 рік.

          4. Взято участь в апаратних, селекторних та інших нарадах, що проводились в райдержадміністрації.

          5. Надано відповіді в установлений регламентом  термін на листи Одеської обласної державної адміністрації.

          6. Надано рекомендації керівникам підприємств (установ), головам сільських та селищних рад щодо підготовки та перевірки об’єктів, щодо питань  «Про невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року» «Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Лиманського району у 2018 році» «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя    населення у весняно – літній період 2018 року».

 

        7. Направлено на навчання до навчально-методичного центру(підвищення кваліфікації) м. Одеса  - 5 керівників сільських та селищних рад району.

         8.  Розроблено та надано на затвердження голові райдержадміністрації проект розпорядження про сектор ЦЗ, посадові обов’язки працівників сектору у зв’язку з зміною найменування сектору.

             Розроблено та надано на затвердження голові райдержадміністрації проект розпорядження про створення комісії з перевірки  облаштування пристаней, причалів і пунктів базування маломірних суден, інших плавзасобів, їх планування та пересування на водних об’єктах Лиманського району у 2018 році