13.07.2018

ІНФОРМАЦІЯ про роботу, проведену сектором з питань ЦЗ райдержадміністрації у травні 2018 року

          1. Проведено аналіз надзвичайних ситуацій та подій, що виникли на території району: станом на 25 травня зареєстровано 18  надзвичайних подій – пожежі. За період з 01 січня –88 надзвичайних подій, з яких  18 – пожежі, 6 – виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Виїзди по наданню допомоги населенню –12,

           2.   Проведено 2 засідання комісії ТЕБ та НС з питань щодо забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем  та сільськогосподарських угідь у весняно-літний пожежонебезпечний період 2018 року. Про запобігання загибелі на водних об’єктах Лиманського району. Про визначення шляхів для пересування населення по берегу в межах Лиманського контрольованого прикордонного району (узбережжя Чорного моря).

          3. Взято участь в апаратних, селекторних та інших нарадах, що проводились в райдержадміністрації.

          5. Надано відповіді в установлений регламентом  термін на листи Одеської обласної державної адміністрації.

          6. Надано рекомендації керівникам підприємств (установ), головам сільських та селищних рад щодо підготовки та перевірки об’єктів, щодо питань  «Про запобігання загибелі на водних об’єктах Лиманського району. Про визначення шляхів для пересування населення по берегу в межах Лиманського контрольованого прикордонного району (узбережжя Чорного моря).» «Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Лиманського району у 2018 році» «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя    населення у весняно – літній період 2018 року». 

 

            7. Організовано роботу  комісії з перевірки  НВК ЗОШ  Лиманського району у 2018 р щодо дій персоналу та учнів при виникненні пожежі.