29.01.2019

Інформація про виконання плану основних заходів цивільного захисту за 2018 рік сектором з питань цивільного захисту Лиманської райдержадміністрації

З метою запобігання виникненню НС, удосконалення роботи щодо захисту населення і територій від впливу  факторів  техногенного  та природного  характеру робота органів управління ЦЗ району в 2018 році виконано та  спрямовано на:

- Подальше підвищення рівня готовності аварійно-рятувальних служб до реагування на НС;

- Якісне відпрацювання плануючих документів, систематичне навчання населення, працівників підприємств, установ та організацій діям у випадку виникнення НС;

- Створення місцевих пожежних команд (с. Красносілка),

- Завершення створення та урочисте відкриття  МПК в с. Визирка 14.09.2018 року.

- Планування та підготовка до роботи в с. Сербка добровільного пожежного підрозділу.

  - Забезпечення працівників та населення засобами індивідуального захисту(надано лист до керівництва ОПЗ щодо забезпечення населення засобами індивідуального захисту);

   - Завершення технічної інвентаризації захисних споруд ЦЗ, списання споруд які вийшли з ладу та не можуть бути використана  як захисні споруди;

   - Проведено систематичну профілактичну роботу щодо дотримання населенням правил поводження з вогнем, дорожнього руху, користування побутовими електроприладами, поведінки на воді, поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

    - Удосконалення системи оповіщення населення у разі виникнення НС;

    - Проведено перевірку баз відпочинку, місць масового відпочинку на воді, баз маломірних суден.

            -   06-08.06.2018 року  організовано роботу виїзної  комісії з питань готовності баз відпочинку, місць масового відпочинку людей  на воді (пляжі). Попередньо перевірено готовність до початку сезону. Надані методичні рекомендації керівникам баз відпочинку , пляжів.

           -14.06.2018 року було перевірено готовність пляжів до роботи представниками ГУ ДСНС в України м. Київ, яка надала  висновок районна державна адміністрація готова до початку  купального сезону.

   -Проведено перевірку готовності сільгоспвиробників щодо протипожежного захисту по уборке вражаю 2018 року

           - 20 - 22.06.2018 року перевірено хід збирання вражаю 2018 року, порядок організації протипожежного стану, організація робіт в протипожежному стані. Надано рекомендації керівникам сільгоспугідь.

 

 - Проведено 16 засідань комісії ТЕБ та НС району

 - Проведено виїзні комісійні обстеження за скаргами громадян

 - Проведено перевірку навчальних закладів з питань протипожежного захисту, дій персоналу при пожежі.

 - Проведено в  березні  2018 року навчання з евакуації населення району при виникненні пожежі на артскладах ЗСУ (військова частина А0666 смт.Чорноморске)

         - Проведено 25.06.2018 року  семінар-заняття з представниками освіти, медицини та соціального захисту району з приводу дій при виникненні пожежі. Заняття проведено представниками навчального центру підготовки ЦЗ та представниками ГУ ДСНС України в Одеській області. Присутні були – 85 чоловік.

       - З 25.06 по 27.06.2018 року виїзною комісією проведено повторний моніторинг баз відпочинку

      - Проведено практичне заняття з службами щодо ліквідації наслідків ДТП , злагодженість роботи всіх служб щодо евакуації та ліквідації наслідків ДТП  узгодженість роботи медичної служби , НП, ДСНС району.

     - Організовано роботу  комісії з перевірки  НВК ЗОШ  Лиманського району у 2018 р щодо дій персоналу при виникненні пожежі у ЗОШ під час проведення занять , евакуація учнів персоналу, дії охоронників щодо оповіщення та виклику відповідних служб.

- 24.09- 28.09.2018 року проведено КШН за  темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

- проведено навчання за темою перевід економіки району з мирного на воєнний стан.

- проведено обстеження всіх наявних ПРУ ЦЗ. Подані документі на списання 5 ПРУ які не придатні до використання за презначенням.

        Про забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту в зимовий період 2018- 2019 року

 

  1. Видано розпорядження голови Лиманської райдержадміністрації  № 242/А-2018 від 21.05.2018 року «Про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років » у населених пунктах Лиманського району, а також недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/19 років.
  2. Створено оперативний штаб щодо сталого проходження опалювального сезону 2018/19 років у населених пунктах Лиманського району, а також недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/19 років.
  3. Розроблено та затверджено спільний план дій щодо оперативної взаємодії для реалізації рішень, спрямованих на ліквідацію наслідків негоди та недопущення виникнення надзвичайної ситуації, заторів транспортних засобів на автодорогах загального користування(ТОВ «БК Дорсервіс», Лиманській РС ГУ ДСНС, Лиманський ВП ГУНП , сектор з питань ЦЗ райдержадміністрації, відділ розвитку інфраструктури).
  4. Проведено засідання комісії ТЕБ та НС(протокол №12 від 20.10.2018р) де визначені  місця відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування (Р-55,М-14, М-28), перелік ділянок автодоріг на яких спостерігаються значні снігові замети, перелік пунктів обігріву.
  5. Визначено перелік снігоприбиральної техніки (з зазначенням номерів телефонів відповідальних за техніку, підписані договори з БК Дорсервіс, обговорене питання з командирами військових частин А-3438, А-1012 про виділення важкої техніки, яка може бути задіяна на утримання автомобільних доріг загального користування у зимовий період)
  6. Сільські та селищні ради Лиманського району повністю заготовили пісок, паливно-мастильні матеріали та заклали на зберігання. Розроблено схеми прибирання снігу на територіях та закріплена відповідна техніка. Створено резервний фонд Лиманського району на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/19 років  у сумі  993 000 грн.
  7. ТОВ «БК Дорсервіс»  готовий до роботи по ліквідації наслідків негоди та недопущення виникнення надзвичайної ситуації, заторів транспортних засобів на автодорогах загального користування, визначені місця базування снігоприбиральної техніки.
  8. Проведено огляд готовність підприємств(установ), аварійних бригад та техніки до роботи пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/19 років, усуненню наслідків аварій.(медицина, поліція, ДСНС, РЕС, газова служба, Укртелеком).
  9.  Для прибирання снігових заметів та розчистки снігу заплановано та перевірено техніку підприємців - 75 од.

10.  10.11.2018 року  о 09.00 в приміщенні Лиманської РДА було проведено зустріч з сільгоспвиробниками (9 представників) та представник підрядної організації з обслуговування автошляхів у Лиманському районі « БК Дорсервіс» Заключені договорі :

1. СФГ «Фінагеев»- 2 од.

2. ПП «Анта-Д» - 2 од.

3. СФГ «Зернове» - 1 од.

4. ФГ «Назари» - 2 од.

5. ТОВ «Нова Вільшанка»- 2 од.

6. ТОВ «Агро Південь» - 3 од. 

 

Станом на 01.01.2019 року Лиманської районною державною адміністрацією придбано 2 міні електростанції , 2 термопоти для нагріву води на пункті обігріву.