Повідомлення про оприлюднення документу державного планування – детального плану території розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту

Лиманська районна державна адміністрація Одеської області повідомляє, що на офіційному сайті Лиманської районної державної адміністрації Одеської області (http://lymansk-rda.odessa.gov.ua) оприлюднений детальний план території розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту на земельній ділянці площею 4,5 га, розташованої на території Новобілярської селищної ради та Сичавської сільської ради Лиманського району  Одеської області (за межами населених пунктів) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту на земельній ділянці площею 4,5 га, розташованої на території Новобілярської селищної ради та Сичавської сільської ради Лиманського району  Одеської області (за межами населених пунктів).   

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту на земельній ділянці площею 4,5 га, розташованої на території Новобілярської селищної ради та Сичавської сільської ради Лиманського району  Одеської області (за межами населених пунктів).

В містобудівній документації опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 4,5 га. Документ розроблений у відповідності до вимог чинного законодавства України.

В межах розроблення містобудівної документації передбачене розміщення морського перевантажувального комплексу призначеного для прийому з автомобільного транспорту зернових вантажів, короткочасного їх зберігання в зерносховищах силосного типу і відвантаження на морські судна.

Режим роботи – цілодобовий, цілорічний.

Для забезпечення роботи комплексу на території передбачене розміщення: адміністративно-побутового корпусу з лабораторією; складу підлогового зберігання зерна; автомобільні ваги; станцію розвантаження автотранспорту; силосного складу зерна; конвеєрної галереї; локальних очисних споруд дощових стоків; локальних очисних споруд госппобутових стоків; комплектної трансформаторної підстанції; пірсу з двома причалами; водозабірного колодязя для пожежних потреб; берегоукріплювальних споруд; контрольно-пропускного пункту.

В’їзд – виїзд на майданчик передбачений з існуючої автодороги – під’їзд до існуючих об’єктів морського транспорту.

Інженерне забезпечення: водопостачання, каналізування, електропостачання передбачене за рахунок існуючих відповідних централізованих мереж порту. Відведення зливових стоків з території передбачене на очисні споруди зливових стоків у вигляді пісковловлювачів. Пісковловлювачі розраховані на вловлювання твердого та плавучого сміття, що змивається зливовими водами з майданчику комплексу. На виході із пісковловлювачів встановлюється фільтр доочищення із заповнювачами із скловолокна або касет із деревиною стружкою з щільністю заповнення 70 % по мірі забруднення фільтри підлягають заміні, тверде сміття вивозиться на звалище.

Проектована ділянка розташована поза меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду, не є землями зарезервованими до подальшого заповідання та особливо цінного призначення тощо.

Планувальними рішеннями передбачено комплексний благоустрій території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Лиманська районна державна адміністрація Одеської області;

3) Процедура громадського обговорення:

строки: з 15 квітня 2019 року протягом 30 днів включно;

спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій;

орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Лиманська районна державна адміністрація Одеської області за адресою: 67562, Україна,  Одеська  область, Лиманський район, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5 або  на офіційному сайті(lymansk-rda.odessa.gov.ua/);

           орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси: Лиманська районна державна адміністрація Одеської області, адреса: 67500, Одеська область, Лиманський район, с. Доброслав, проспект 40 Річчя Визволення, будинок 1 в електронній формі на адресу: е-mail: rda.lymanska@odessa.gov.ua;

 строки подання зауважень і пропозицій: з 15 квітня 2019 року протягом 30 днів включно;

місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 67500, Одеська область, Лиманський район, с. Доброслав, проспект 40 Річчя Визволення, будинок 1

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: реалізація планувальних рішень не передбачає транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.