Відбулась процедура громадського обговорення проекту містобудівної документації

25 квітня в залі засідань Лиманської райдержадміністрації пройшло громадське обговорення проекту містобудівної документації –  детального плану території розміщення об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту на земельній ділянці площею 4,5 га, розташованій на території Новобілярської селищної ради та Сичавської сільської ради Лиманського району Одеської області (за межами населених пунктів).

Планувальним рішенням передбачається розміщення об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту на земельній ділянці площею 4,5 га, яка розташована в порто-промисловій зоні. Водопостачання, електропостачання передбачено за рахунок існуючих мереж, водовідведення – до локальних очисних споруд типу "Біотал".

Громадські слухання проведені відділом містобудування та архітектури Лиманської райдержадміністрації у формі презентації проекту містобудівної документації зі звітом про стратегіну екологічну оцінку, доповідач – проектувальник ПП «МЕТА-ГРУП».

Пропозицій громадськості не надходило.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту містобудівної документації, в тому числі з пояснювальною запискою; звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Лиманської районної державної адміністрації Одеської області за адресою: пр. 40-річчя Визволення, 1, смт. Доброслав, Лиманський район, Одеська область, 67500 або на офіційному сайті районної адміністрації за посиланням: http://lymansk-rda.odessa.gov.ua/nformuvannya-arhtektura/detalnij-plan-teritor-rozmwennya-obktv-nzhenerno-transportno-nfrastrukturi-morskogo-transportu-na-zemelnj-dlyanc-roztashovano-na/

Додатково матеріали проекту містобудівної документації розміщено в приміщенні Новобілярської селищної ради Лиманського району Одеської області за адресою: 67550, Одеська обл., Лиманський р-н, смт. Нові Біляри, вул. Лиманна, 8 і Сичавської сільської ради Лиманського району Одеської області за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Сичавка, вул. Генерала Цвєтаєва, буд. 1.

Пропозиції  (зауваження) до проекту містобудівної документації подаються з 15.04.2019 року протягом 30 днів включно (до 14.05.2019 року). Строк завершення розгляду пропозицій: 16.05.2019 року.

Письмові пропозиції подаються за адресою: пр. 40-річчя Визволення, 1, смт. Доброслав, Лиманський район, Одеська область, 67500 або в електронній формі на адресу: rda.lymanska@ukr.net

Посадова особа замовника, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – В.о. начальника відділу містобудування та архітектури Лиманської районної державної адміністрації – Новікова Н.О.