04.06.2015

Заклади охорони здоров'я району

Заклади охорони здоров'я району:

 

Комунальна Установа «Лиманська центральна районна лікарня»

      Юридична адреса (місцезнаходження) Лікарні: Україна, 67500 Одеська область, Лиманський  район, селище міського типу  Доброслав, вулиця Грубника, будинок 27

e-mail: lcrl@ukr.net

 

Головний лікар - Таран Тетяна  Пилипівна,  тел.: 9-19-30, 9-10-15

тел.: Заст. головного лікаря з медичної частини – Старикович Віктор Юзефович,

тел.: 9-83-40, 9-85-94

Заст. головного  лікаря з експертизи тимчасової  непрацездатності - Ірбеткіна Зінаїда Миколаївна, тел.: 9-19-87

Заст. головного лікаря з технічних питань -  Ориник Анатолій Миколайович     

тел.: 4-02-33

Заст. головного  лікаря з  економічних  питань - Копко Тетяна Миколаївна,

тел.: 4-02-43

Головний бухгалтер – Алексеенко Валентина Андріївна, тел.: 4-02-43

Начальник відділу кадрів – Герман Катерина Йосипівна, тел.: 9-84-47

 

Структурні підрозділи:

Полікліничне відділення ЦРЛ - Коноваленко Раїса Зиновіївна; тел.: 9-12-32

Пологове відділення - Рідник Ігор Петрович;  тел.: 9-11-09

Акушерсько-гінекологічне відділення - Рідник Ігор Петрович;  тел.: 9-11-09

Дитяче відділення - Селезньова Лариса Іванівна;  тел.: 9-82-38

Реанімаційне відділення - Захаров В'ячеслав Степанович; тел.: 9-85-94 

Хірургічне відділення - Муха Станіслав Миколайович; тел.:  9-12-06

Терапевтичне відділення – Стогній Тетяна Тимофіївна; тел.: 9-12-09

Неврологічне відділення - Бондарчук Олена Костянтинівна; тел.: 9-12-33

Інфекційне відділення - Шевченко Тетяна Володимирівна; тел.: 9-15-76

 

Комунальний Заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

      Юридична адреса ЦПМСД: Україна, 67500 Одеська область, Лиманський  район, селище міського типу  Доброслав, вулиця Грубника, будинок 27, e-mail: lcpmsd@ukr.net 

 

Керівництво КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»:

 

Головний лікар: Концева Еліна Миколаївна, тел.: (04855)  9-11-80

 

Приймальна головного лікаря: (04855)  9–18-78

 

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення:

Каташинська Ірина Валеріївна, тел.: (04855)  9-11-80

 

Заступник головного лікаря з материнства та дитинства – Сурженко Олена Григорівна.

 

Головний бухгалтер: Джулик Наталія Степанівна, тел.: (04855)   9-11-83;

 

Економіст: Петрова Світлана Дмитрівна, тел.: (04855)   9-11-83;

Завідувач господарством:  Кравченко Гання Мартьянівна, тел.: (04855)   4-02-35

 

Інспектор відділу кадрів:  Бордюжа Наталія Олександрівна,  тел.: (04855)  9-18-78

 

Інженер з охорони праці: Сурженко Віктор Микитович, тел.: (04855) 4-02-35

 

Амбулаторії Лиманського району:

Амбулаторія смт Доброслав:

Завідувач – Океанова Ольга Василівна, тел.: (04855) 4-04-96

 

Амбулаторія с. Сербка

Завідувач - (посада завідувача вакантна),  тел.: (04855) 9-24-20

 

Амбулаторія с. Ониськове

Завідувач - Сєрік Константин Іванович, тел.: (04855) 9-22-71

 

Амбулаторія с. Курісове

Завідувач -  Шутьєв Вадим Геннадійович, тел.: (04855) 9-41-34

 

Амбулаторія с. Першотравневе

Завідувач – Чокан Вадим Михайлович, тел.: (04855) 9-92-39

 

Амбулаторія с. Іванове

Завідувач -  Захаров Сергій Юрійович, тел.: (04855) 6-35-22

 

Амбулаторія с. Олександрівка

Завідувач - Домніч Вікторія Дмитрівна, тел.: (048) 7958318

 

Амбулаторія с. Красносілка

Завідувач - Мисливий Володимир Володимирович

тел.: (04855) 6-41-34; (048) 750-20-43; 750-20-44

 

Амбулаторія с. Крижанівка

Завідувач - Пашинська Наталя Анатоліївна, тел.: (048) 752-56-98

 

Амбулаторія с. Фонтанка

Завідувач - Баланюк Євгенія Іллівна, тел.: (048) 753-60-03

 

Амбулаторія  смт Чорноморське

Завідувач  - Якимчук Володимир Валерійович, тел.: (048) 753-54-43

 

Амбулаторія с. Кремидівка

Завідувач  - Никитюк Олена Володимирівна, тел.: (04855) 9-73-89

 

Амбулаторія смт Нові-Біляри

Завідувач  - Павлюк  Галина Іванівна, тел.: (048) 759-52-58

 

Амбулаторія с. Сичавка

Завідувач - Деркач Ніна Василівна, тел.: (04855) 6-25-78

 

Амбулаторія с. Визирка

Завідувач - Фішер Валерія Володимирівна, тел.: (04855) 9-55-44

 

Фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти Лиманського району:

Калиновський ФП               тел. роб. (04855) 9-27-50      Обоянова Наталія Леонідовна

 

Любопільський ФАП          тел. роб. (04855) 9-32-27      Назарук Лідія Кирилівна

 

Шомполівський ФАП         тел. роб. (04855) 9-52-54      Ермак Олександр Іванович

 

Дмитрівський ФАП             тел. роб. (04855) 9-26-27      Алексєєва Валентина Вікторівна

 

Кіровський ФАП                 тел. роб. (04855) 6-60-89      Северін Тетяна Василівна

 

Н-Миколаївський ФАП      тел. роб. (04855) 9-36-36       Гуменюк Лідія Михайлівна

 

Кордонський ФП                 тел. роб. (04855) 9-34-62      --------

 

Вовківський ФП                  тел. роб. (04855) 9-57-55      ---------

 

Олександрівський ФП        тел. моб.: 096-32-00-551      Данюк Сергій Антонович

 

Каїрський ФАП                   тел. роб. (04855) 9-53-48      Андрієш Галина Федорівна

 

Пшонянівський ФП            тел. роб. (04855) 9-34-92      Тростянецька Юлія Віталіївна

 

Шевченків Кут ФП             тел. моб.: 097-81-89+-633     Цуркан Любов Іванівна

 

Корсунцівський ФАП        тел. моб.: 097-62-88-394       Сердюк Олена Павлівна

 

Світлівський ФП                 тел. роб. (048) 750-49-67      Мандрик Ганна Ярославівна

 

Кубанський ФАП                тел. моб.: 067-902-47-13      Тюфанова Оксана Григорівна

 

Вапнярський ФП                тел. моб.: 098-38-71-820     Якимчук Людмила Василівна

 

Н Вільшанський ФП            тел. моб.: 096-230-36-97        Завтур Валентина Василівна

 

Ілічанка ФАП                        тел. моб.: 093-2-3333-58       Коваль Юлія Ігорівна

 

Портовський ФП                тел. моб.: 066-097-85-34        Попадюк Тетяна Григорівна

 

Н-Дофінівський ФАП        тел. моб.: 067-255-71-34        Головастікава Наталія Валеріївна

 

Гвардійський ФАП              тел. моб.: 096-43-79-866     Малиновська Валентина Олександр.

 

Благодатнівський ФП         тел. моб.:  067-18-88-254     Янковська Ольга Павлівна

 

Степнівський ФП            тел. моб.:  097-509-47-62          Павленко Володимир Іванович

 

Переможненський ФП     тел. моб.: 068-903-64-66            Патлах Тетяна Іванівна

 

Ставківський ФП               тел. моб.: 067-98-44-209       Кіпер Світлана Миколаївна

 

Кошарський ФП       тел. моб.: 067-78-68-5-457           Маркова Анжела Станіславівна

 

 

Швидка медична допомога:

Відокремлений підрозділ «Іванівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» Комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».

Адреса: 67200, Одеська обл., Іванівський р-н, смт Іванівка, вул. Леніна, 121

e-mail: vp.ivanivskasemd@ukr.net

 

Керівництво: ВП «Іванівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги»

 

Головний лікар:  Прокопов Олександр Миколайович, тел.: (04854)  2-30-09

 

  •  Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»                  смт. Доброслав,  тел.: (04855)  9-12-01;

 

  • Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»                       смт. Чорноморське: тел.: (048)  753-54-43

 

  • Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»                      с. Курісове: тел.: (04855)  9-41-34

 

  • Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»                         с. Красносілка: тел.: (04855)  9-41-34; (048) 750-20-44

 

  • Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»                             м. Южне: тел.: (04842)  35-2-06

 

  • Пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги»  с. Фонтанка (Відокремлений підрозділ «Одеської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги»): тел.: (048) 753-60-03