Про проведення Дня гідності та Свободи в районі 21.11.2017

З метою відзначення річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, повідомляємо, що головою Лиманської районної державної адміністрації видано розпорядження від 14 листопада 2017 року №468/А-2017 «Про відзначення у 2017 році в Лиманському районі Дня Гідності та Свободи», яким затверджено низку заходів та забезпечено їх виконання:

 

  1. Проведення ходи, церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за незалежність України за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості, ушанування пам’яті загиблих борців за незалежність України хвилиною мовчання, виступ театру-студії «Табула Раса» у смт Доброслав 21.11.2017 року.
  2. 21 листопада в Красносільській об’єднаній громаді Лиманського району проведено урочистий мітинг, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації та голова районної ради, відкрито могильну плиту загиблому в АТО бійцю 28 ОМБр Сергію Клемешеву.
  3. На території району розміщено 5 біг-бордів з привітанням Дня Гідності та Свободи.
  4. Організовано та проведено в бібліотечних та клубних закладах району тематичні культурно-мистецькі заходи: концерти, експозиції, виставки фотоматеріалів, художніх творів, архівних та інших документів, тез про особливу актуальність теми Гідності та Свободи, наукові конференції та круглі столи у закладах культури та закладах освіти району, зокрема:

-     «Літопис українського супротиву» – історико-літературне читання у Трояндівській бібліотеці-філії та Трояндівському СБК;  

-     «Майдан 2013-2014 року – унікальне явище європейської історії» – виставка-огляд у Новомиколаївській бібліотеці-філії та Новомиколаївському СБК; 

-     «Від Революції  Гідності до гідного життя» – історична година у Крижанівській бібліотеці-філії та Крижанівському СБК; 

-     «Криниця національної Гідності» – виховна година у Першотравневій бібліотеці-філії та Першотравневому СБК; 

-     «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» – книжкова  виставка у Дмитрівській бібліотеці-філії; 

-     «21 листопада – свято Свободи» – інформаційна година у Каїрській бібліотеці-філії та Каїрському СБК; 

-     «У революції гідності долю народу» – вечір пам’яті у Лиманській районній центральній бібліотеці.

5. Організовано та проведено цикл тематичних інформаційно-просвітницьких заходів під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою нашого народу проти інспірованої кремлівською владою експансії на українській землі у закладах культури та закладах освіти району.