Про проведення заходів до дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят

З  метою відродження, популяризації та розвитку народних традиційних свят та з метою створення необхідних умов для відпочинку дітей під час Новорічних та Різдвяних свят, головою Лиманської райдержадміністрації видано розпорядження від 24 листопада 2017 року № 499/А‑2017 «Про підготовку та проведення у Лиманському районі дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят», затверджено низку заходів та забезпечено їх виконання, а саме:

 

  1. Святкові заходи до дня Святого Миколая в навчальних та клубних закладах у всіх населених пунктах району.
  2. Свято «Ой, хто, хто Миколая любить?» для дітей-інвалідів, сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких були ліквідаторами ЧАЕС, дітей-переселенців із зони АТО, дітей військовослужбовців, які перебувають у зоні антитерористичної операції на сході України.
  3. Забезпечено урочисте вручення премій голови райдержадміністрації з нагоди дня Святого Миколая дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, та учасникам районної школи учнівського активу «Лідер».
  4. Організовано та проведено благодійну акцію до дня Святого Миколая «Державні службовці – дітям».
  5. Забезпечено відвідування дітей-вихованців Красносільськогобудинку-інтернату та відвідування багатодітних родин, дітей з будинків сімейного типу, прийомних сімей, дітей-переселенців із зони АТО, дітей військовослужбовців, які перебувають у зоні антитерористичних операцій на сході України з нагоди Святого Миколая та вручення подарунків.
  6. Проведено святкові Новорічні заходи,Різдвяні колядки та щедрівки у всіх населених пунктах району.
  7. Забезпечено дотримання правил пожежної безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят.
  8. Забезпечено висвітлення заходів проведення у Лиманському районі дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят у засобах масової інформації.
  9. Організовано та проведено цикл заходів «Рік новий, веселе свято у кожній домівці» для дітей-представників національних меншин Лиманського району.