Фестиваль "Молодь обирає здоров'я"

Здоров'я – це абсолютна і неминуща життєва цінність, той ресурс, від якого залежить рівень задоволення практично всіх потреб людини. Воно – основа нашого активного, повноцінного життя. За визначенням експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ),здоров'я – це стан повного фізичного, психічного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів. Також за даними ВООЗ здоров'я людини обумовлено на 50% умовами і способом життя, на 20-25% – екологічними факторами, на 15-20% – генетичними особливостями організму, на 5-10% – станом і рівнем розвитку охорони здоров'я. З усього цього переліку ми не можемо (поки що) вплинути тільки на генетичне підгрунтя здоров’я, все інше – в наших руках! 

Тож побажали всім гарного здоров’я і показали, як цього досягти, 20 агіттеатрів з навчальних закладів району – учасників районного фестивалю - конкурсу «Молодь обирає здоров’я - 2018».
Рівень режисури, акробатики, хореографії, вокальної майстерності команди показали дуже високий. Адже у нашому районі є на кого рівнятись, є великі здобутки: перемога на обласному та Всеукраїнському рівні команд «Палаючі серця» Крижанівського НВК,
«Контраст» Чорноморської ЗОШ, «Драйв» Курісовської ЗОШ. Агітбригада «Драйв» Курісовської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже чотири роки є призером обласних змагань.
Фестиваль став справжнім святом Добра, Дружби, Злагоди, Творчості. Виступ кожної команди – це мінітеатр, у якому все цікаво і довершено, а актори неперевершені.
На фестивалі «Молодь обирає здоров’я – 2018» переможцями стали :
диплом І ступеню – команда «Драйв» Курісовської ЗОШ І-ІІІ ступенів; ІІ ступеню – агітбригади «Перспектива» Фонтанського НВК;
ІІІ ступеню – «Де Люкс» Визирської ЗОШ.
Десять кращих команд району, за рішенням журі, стали лауреатами фестивалю.
Родзинкою заходу стали виступи колективу барабанщиків «Глобал» Курісовської ЗОШ та команди каратистів з Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На високому рівні презентували свою художню самодіяльність творчі колективи Першотравневого НВК та Курісовської ЗОШ.
Вітаємо переможців та всіх учасників фестивалю, якій довів, що молодь нашого району обирала здоров’я!