Небесна Сотня...

Небесна Сотня…Юнаки, батьки…
Їх імена ніколи не забути-
Вони ж за мене полягли,
Та я і ті, що захищали Крути…

Історія нашого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними.
За три календарні місяці Україна пережила цілу історичну епоху. Злочинна влада вчинила замах на мирний протест і на декларовані молодими людьми європейські цінності. На очах всього світу влада розстрілювала свій народ.
В екстремальних ситуаціях люди відразу показують те, що бачать. Народжується плакат. Поки напишуть книги, поки прочитають, пройде час. А на плакаті видно все і миттєво: радість, захоплення, розпач, скорбота, крик душі і щастя життя.
В експозиції районної мистецької галереї учнів Лиманського району, яка проходить протягом тижня на базі відділу освіти, діти представили більше сотні унікальних плакатів, за допомогою яких учнівська молодь спробувала здійснити візуальне дослідження подій Майдану. І не просто дослідити, а виразити співчуття страшному горю втрати кращих патріотів.
Визнати переможців плакатної галереї, назвати кращих – важко, бо кожен плакат, ніби часточка дитячої душі, яка болить, переживає, співчуває. Всі роботи об’єднує скорботна свічка Пам’яті героїв Небесної Сотні і розмірений бій хронометра, який відчеканює час душевного болю і жалю.