В закладах освіти пройшла акція "16 днів проти насильства"

Захист дітей від жорстокості, попередження проявів будь-якого насилля проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням сьогодення, оскільки це неминуче призводить до негативних наслідків.
З ініціативи голови Лиманської районної державної адміністрації Приймака В.М. 28 листопада 2018 року в усіх закладах загальної середньої освіти району перед початком першого уроку було проведено флешмоб «Я проти насилля». До флешмобу долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Гребенюк Л.С., заступник голови райдержадміністрації Чернецький І.С., відділ освіти, молоді та спорту (начальник - Харламбова В.О.), служба у справах дітей (начальник - Утюпіна Н.М.), ЛЦСССДМ (директор - Постол К.М.), відділ культури та туризму (начальник - Соколова Н.В.), Доброславське бюро правової допомоги, представники Молодіжної ради при Лиманській РДА.
Наші діти обирають світле майбутнє і на знак цього кожен одягнув відповідний браслет, сказав вголос своє тверде «Ні!» насильству і задумався, що він може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості.
Об’єднавши зусилля, ми проводимо інформаційно-просвітницьку кампанію, спрямовану на виховування у дітей почуття толерантності, культури спілкування, небайдужості до чужого горя.
В освітніх закладах тривають заходи в рамках акції «16 днів проти насилля», які покликані не тільки ознайомити дітей із формами та видами насилля, його наслідками, а й розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формувати навики відповідальної та безпечної поведінки всіх учасників освітнього процесу. Адже ми, дорослі, повинні зробити так, щоб кожна дитина відчувала, що її розуміють і поважають, що можна нікого не боятися і почуватися у безпеці.