Єдиний квиток

Перелік документів для отримання єдиного квитка (для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування):

- Рішення виконавчого комітету або рішення суду про призначення опіки (або рішення про утворення прийомної родини, або дитячого будинку сімейного типу);
- Копія свого паспорту, копія свідоцтва про народження дитини;

- Довідка з місця навчання;
- Фотокартка підопічного 3х4;

Керівник закладу освіти ставить свій підпис та печатку закладу, після чого Єдиний квиток є дійсним.

 

У випадку, якщо термін дії Єдиного квитка закінчився або Єдиний квиток загублено чи Єдиний квиток став  непридатним для користування та потребує видачі дубліката:

Опікуну, піклувальнику учня необхідно звернутися до адміністрації навчального     закладу  та подовжити термін дії існуючого квитка або отримати дублікат Єдиного квитка. Для підтвердження статусу підопічного опікуну, піклувальнику  необхідно мати з собою:

- Рішення виконавчого комітету або рішення суду про призначення опіки (або рішення про утворення прийомної родини, або дитячого будинку сімейного типу);
- Копію свого паспорту;
- Копію свідоцтва про народження дитини;

- Довідку з місця навчання;
- Фотокартку підопічного 3х4.

Керівник навчального закладу ставить свій підпис та печатку, після чого Єдиний квиток є дійсним.

 

Єдиний квиток видається дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків, що знаходяться в дитячих будинках або навчаються в школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу, у загальноосвітніх школах, професійних навчально-виховних, вищих навчальних закладах.

Єдиний квиток (для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування) – це документ, який надає  право дітям зазначених категорій  на безплатне відвідування кінотеатрів,  виставок,  музеїв, спортивних споруд,  безплатний  проїзд  у громадському міському (приміському) транспорті (крім таксі).

    Форма цього  документу затверджена інструкцією про виготовлення і правила користування Єдиним квитком для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, затверджена наказом № 216 від 19.06.1996, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.07.1996 за № 389/1414:

  • Квиток виготовляється з картону розміром 10 см x 7,5 см.

  • На лицьовій стороні квитка повинен бути зображений малий герб України, знизу великими буквами напис "Єдиний квиток".

  • На внутрішньому боці квитка повинні бути позначені: номер і серія квитка, кому виданий (прізвище, ім'я, по батькові), ким виданий.

  • На правому боці квитка поміщається витяг з постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року N 226 про права власника цього квитка.

  • На Єдиному квитку внизу, в лівому кутку бланка, ставиться гербова печатка навчально-виховного закладу.

  • Квитки видаються дітям-сиротам і дітям, які залишилися без піклування батьків, що знаходяться в дитячих будинках або навчаються в школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу, у загальноосвітніх школах, професійних навчально-виховних, вищих навчальних закладах.

Звертатись у відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації за адресою: смт. Доброслав, пр – к 40 – річчя Визволення, 2

Контактні телефони:  (04855)9-15-57