01.11.2018

Квест "Бути здоровим модно"

     Серед багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним із найголовніших є стан здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління: фізичного, психологічного, соціального та духовного.

     Тільки здорова людина може по справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати високопродуктивно, з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

     З метою формування у підлітків поняття про життя як найбільшої цінності, здоров’я - як найважливішої умови щасливого життя , 1 листопада в Доброславі проведено квест «Здоровим бути модно» , організований відділом освіти, молоді та спорту спільно з РЦСССДМ за сприяння Одеського благодійного фонду реабілітації та соціальної адаптації громадян без певного місця проживання «Дорога до дому».

   Участь в квесті приймали команди старшокласників  Першотраневого НВК, Курісовської ЗОШ та Доброславського НВК. Всі команди отримали маршрутні листи і вирушили в подорож по станціям, де вони мали розв’язати завдання, які потребували застосування їхніх знань, уміння критично мислити та креативності. Всі команди добре справились зі своїми завданнями. Вони усвідомили, що шкідливі звички, недотримання здорового способу життя шкодять здоров'ю, призводять до хвороб, депресій, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими; визначили, що якщо людина втрачає здоров’я, то навіть користуючись найсучаснішими методами та засобами медицини, не завжди можна відновити його стан без будь-яких наслідків; з’ясували, що збережене здоров’я та його профілактика завжди ефективніше, ніж лікування.

    Проведення заходу забезпечило створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі. Гра-квест виявилась дійсно перспективним і дієвим засобом впливу на молодих людей, тому що в ній реалізовувались і пропрацьовувались відразу декілька важливих сфер, що стосуються здоров’я та здорового способу життя.

    Проведення гри-квесту може стати традиційним щорічним заходом, адже учні завжди з нетерпінням чекають чергових захоплюючих пригод, під час яких вони мають можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань.