18.10.2018

ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

        8 жовтня в ДЮСШ № 5 стартував чемпіонат Одеської області з боксу серед молоді (2001-2002 р. р.), еліти (2000 р. і старше) та дівчат (різного віку). На першість прибули 21 "молодіжник", 32 представника "еліти", 17 дівчат. 

         У перший день змагань вболівальники і судді вже отримали "порцію задоволення" від боїв наших дорослих спортсменів. Відчувалось, що рівень і майстерність ростуть рік від року. Не будемо забігати вперед, адже вся інтрига намічається в півфіналі та фіналі. Зауважимо, що попередні бої були видовищними і на міцному емоційному рівні ( і з боку тренерів, і від "групи підтримки" у залі).

        Нагадаємо, що за підсумками чемпіонату будуть сформовані збірні команди області для участі в майбутніх чемпіонатах України: у листопаді - у молоді в Житомирі, у еліти - в Харкові, а в грудні - у дівчат. Було напружено і цікаво…

        Поєдинки наших дорослих боксерів завжди викликають найбільший інтерес публіки і суддів. І справа тут не тільки в рівні іх майстерності, а скоріше - в найменшій чисельності в цій категорії, в порівнянні з тими ж юніорами або молоддю. Кожен з уболівальників прийшов у півфіналі підтримати своїх спортсменів, тим більше, що безпосередньо боротьба за медалі - це сама видовищна частина будь-яких змагань.

        З цієї ж причини в зал боксу завітав і віце-президент ФБОО Андрій Кисловський: подивитися на поєдинки хлопців, які є призерами міжнародних турнірів, а також побачити нових представників цієї категорії боксерів.

       10 жовтня пройшли фінальні поєдинки чемпіонату Одеської області серед молоді та дівчат, а також півфінальні поєдинки у еліти.  Дорослих спортсменів залишили  "на десерт", тим більше, що попереду ще були вирішальні битви.

        Доброславська ДЮСШ була представлена на цих змаганнях в кількості 15-ти вихованців. У підсумку ми маємо:

І місце – Загоруйко Віктор, Піченко Володимир, Цепотан Софія, Курсенко Юлія, Жекова Ольга.

ІІ місце – Сахар Ігор, Дмитришин Максим, Перегіняк Володимир.

ІІІ місце – Бидюк Влад, Воловик Олег, Тарасов Ілля.

       Вітаємо чемпіонів Одеської області - 2018 та їх тренерів! Так тримати і не зупинятися на досягнутому!