14.05.2019

Чемпіонат Одеської області з боксу

          02 -04 травня 2019 року в спортивному залі БК «Брати»  м. Одеси відбувся  чемпіонат Одеської області з боксу серед молоді (2001-2002р.н.) та жінок всіх вікових груп.

         Бокс - націлений на пошук талановитих дітей, які бажають займатися цим видом спорту. Слід зазначити, що чемпіонат Одеської області серед молоді (2001-2002 р.н.)  і жінок (будь-який вік) проходив перед першістю України, яка повинна відбутися в кінці травня в Дніпрі. Таким чином, тренерський склад провів відбір спортсменів, які представлятимуть нашу область на цих змаганнях.

         В цілому на цьому чемпіонаті області ми побачили сильні і конкурентні бої. Багато було сюрпризів. Ті діти, від яких ми розраховували, що вони пройдуть  вперед - програли, десь нові чемпіони з'явилися. Все було непередбачувано! Так що остаточний склад боксерів буде визначатися після додаткових спарингів разом з іншими тренерами .                                             Уже в перший день попередніх боїв суддівська колегія відзначила міцний настрій учасників, високий рівень поєдинків і значне зростання. Багато боксерів впевнено підтвердили титул найсильніших, завойований раніше, але з'явилися і нові імена.
         За одностайною думкою суддів, найбільш яскравими і сильними поєдинками за всі дні чемпіонату стали протистояння в фіналі.

         Команда юнаків та дівчат Доброславської ДЮСШ в своєму арсеналі завоювала вісім медалей, із них:

золото – Мурадьян Надія (тренер Бойко Вадим), Курсенко Юля (тренер Білик Євген), Загоруйко Вікторія, Жекова Ольга, Цепотан Софія (тренер Серженюк Михайло);

срібло – Сахар Ігор (т ренер Серженюк Михайло);

бронза – Бондаренко Геннадій, Гріднєв Руслан  (тренер Білик Євген).

          Нагадаємо, що чемпіонат області є основним етапом відбору найсильніших боксерів регіону для участі в майбутніх чемпіонатах України.