22.03.2019

Фінальні обласні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2019»

      У м. Роздільна 21 березня проходив фінал обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2019».

У фестивалі взяли участь  команди  загальноосвітніх  навчальних закладів, переможці обласних зональних змагань з усієї області.

      Цей фестиваль започаткований з 2006 року Міністерством освіти і науки України з метою підвищення рівня фізичної підготовки і соціальної активності учнівської молоді, зміцнення здоров’я і формування навичок здорового способу життя, розвитку моральних, вольових якостей, прагнення до самовдосконалення, що є фундаментом здорової нації і сильної держави.

      Особливістю фестивалю є те, що він сприяє національно-патріотичному вихованню молоді, відродженню національних традицій і культурної спадщини українського народу.

 

Програма змагань складалась із таких видів:

-     «човниковий» біг (юнаки, дівчата);

-     стрибок у довжину з місця (юнаки, дівчата);

-     стрибки через скакалку (дівчата);

-     перетягування канату (юнаки);

-     естафета.

       Протягом напружених і цікавих змагань учасники продемонстрували високу спортивну майстерність, спритність, витривалість, командний дух, знання історії України та українського козацтва.

      За підсумками виступу команд та за видами програми змагань команда Лиманського району ( учасники Доброславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія») зайняли загальнокомандне перше місце.

      Дякуємо школярам Доброславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» та представникам команди  тренерам-вчителям фізичної культури Фомюку Віталію Петровичу та Маленкову Івану Миколайовичу за гідний виступ і жагу до перемоги в обласних багатоступеневих змаганнях та бажаємо подальших успіхів і перемог!