06.05.2019

Міжнародний турнір з боксу

З  21 по 27  квітня 2019 року в м. Одессі проходив  міжнародний турнір з  боксу серед юнаків, присвячений пам’яті Героя України, Почесного громадянина Одеси та області  Бориса  Давидовича Литвака. Довгі роки з 1962 по 1984-й він очолював Федерацію боксу Одеської області. За цей час федерація досягла великих успіхів, тому турнір є надзвичайно важливим для любителів боксу.

Метою проведення цього турніру є не лише популяризація та пропаганда боксу в Україні. Це також відбір найсильніших спортсменів, кандидатів для участі у фінальному етапі – чемпіонаті України з боксу.

Цей турнір проходить четвертий рік поспіль і вже носять міжнародний характер, так як учасники приїжджають з різних країн: Грузії, Азейбарджанану,  Молдови та з різних областей Украини  (Одеса, Одеська обл, Херсон, Тернопіль, Миколаїв та  Маріуполь). Близько ста юнаків приймали участь в даних змаганнях. Такі турніри приваблюють та об’єднують  велику аудиторію і сприяють розвитку спортивного інтересу у молодого покоління,  росту спортивної майстерності. Саме такі заходи дають старт для подальших спортивних досягнень.

Організатори та учасники турніру зійшлися в єдиній думці: з одного боку панувала дуже доброзичлива атмосфера, без жодних претензій в сторону суддів, а з іншого - було чимало цікавих, захоплюючих боїв, які викликали оплески в залі.

З гордістю можна відзначити, що, за визнанням суддів і гостей чемпіонату, спортсмени федерації боксу Одеської області показали свою перевагу в мистецтві бою, чому підтвердження - більшість золотих медалей, спеціальних призів і перше загальнокомандне місце. Серед чемпіонів – і вихованець Доброславської ДЮСШ  Партареску Данііл,  який продемонстрував високу майстерність, техніку та волю до перемоги.

Вітаємо Данііла та його тренера, Білика Євгена, з високим результатом!