07.11.2018

Керманич району перевірив стан виконання дорожніх робіт на Лиманщині

Голова райдержадміністрації Василь Приймак особисто перевірив хід ремонтних робіт на дорогах району, темпи та якість їх виконання.

“Надійне сполучення — це одне з основних питань, які ставлять перед нами люди, і яке ми поступово вирішуємо. Зараз тривають підготовчі роботи до ремонту дороги Кремидівка — Доброслав. Спочатку буде зроблено ділянку від сміттєзвалища до Степанівки, потім - частину дороги до Доброслава (до МРЕВ), далі — до траси Р-55, а потім підйом від Степанівки до Кремидівки. Роботи проводяться із застосуванням нових технологій. Якщо раніше для засипки основи використовували щебень з відсівом, то зараз — піщано-щебенево-цементну суміш. Шар асфальту становитиме 15 см: 10 см — крупнозернистого і 5 см — мілкозернистого. Дякуючи депутатському корпусу районної ради, ми винайшли на це кошти на районному рівні, але їхній обсяг недостатній. Такий ремонт став можливим завдяки підтримці обласного керівництва. Левова частка коштів — з бюджету області”, - сказав очільник Лиманщини.

Крім того, Василь Приймак проінспектував як зроблені під'їзди до недощавно відремотнованої дороги Степанівка — Першотравневе — Р-55, як ремонтують дорогу у Сербці та як готуються до продовження ремонту дороги Кордон-Доброслав.