06.12.2018

В райдержадміністрації привітали військовослужбовців підшефної частини

В райдержадміністрації привітали військовослужбовців підшефної військової частини А1032 з нагоди Дня Збройних Сил України.

В зв'язку з військовим станом традиційний формат святкування змінився і вітання командуванню та особовому складу від керівництва району передали заступником командира частини, підполковником Юрієм Череп'яном.

Перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Гребенюк спільно з головою районної ради Геннадієм Тефтулом подякували нашим захисникам за високу мотивацію та самовіддану службу і побажали успішного виконання поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому із перемогою.

Військових, що протягом року відзначились зразковим виконанням службових обов'язків, нагородили спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради. 

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка “Про шефську допомогу військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України” Лиманська районна державна адміністрація та Лиманська районна рада здійснюють шефство над військовою частиною А 1032. В районі діє відповідна програма надання шефської допомоги.