13.02.2020

Питання організації проведення цьогорічної літньої оздоровчої кампанії обговорили на нараді з головами сільських та селищних рад району

Питання щодо оздоровлення дітей Лиманщини обговорили під час наради з головами сільських та селищних рад району, що пройшла на цьому тижні під головуванням очільника району Василя Приймака. Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Марія Косуліна поінформувала присутніх про підсумки оздоровлення у 2019 році та про підготовку до оздоровчої кампанії-2020.

У минулому році в районі було відкрито 25 пришкільних таборів відпочинку, які працювали з 03 по 21 червня із забезпеченням належного харчування. Протягом оздоровчого періоду діти мали змогу відвідувати театри, музеї, виставки та інші культурні заклади. Широко проводилась інформаційна робота щодо національно-патріотичного виховання, пропаганди здорового способу життя та профілактики злочинності, наркоманії, алкоголізму, ВІЛ-інфекції та попередження проявів суїцидальної поведінки серед дітей. Можливістю відпочинку в пришкільних таборах скористалися понад 4500 дітей, більше 2500 – діти пільгової категорії. Послугами оздоровлення в стаціонарних таборах відпочинку було охоплено 260 дітей.

В цьому році для відпочинку дітей планується відкриття 23 оздоровчих таборів з денним перебуванням при закладах освіти в одну оздоровчу зміну, які працюватимуть 14 робочих днів. За рахунок коштів районного бюджету до стаціонарних таборів відпочинку можуть бути направлені учні пільгової категорії та категорії обдарованих дітей. Також планується функціонування 17 мовних таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Робота там буде спрямована на комунікативний розвиток учнів та виявлення їх творчих здібностей.

В літній період оздоровчої кампанії заплановано ряд заходів в ЦДЮТ та ДЮСШ творчого та спортивного спрямування відповідно.