05.02.2020

До Одещини наближається негода!

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций доручив головам об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій перевірити та відзвітувати про справність техніки та забезпечення матеріалами.

Наразі всі служби Одеської області готуються до погіршення погодних умов. В Національній поліції створено оперативний штаб за участі представників ДСНС.

«У разі необхідності ми підключимо до ліквідації наслідків техніку фермерів та залізничників. Доручив головам ОТГ та РДА повторно перевірити наявність всіх матеріалів, справність всієї техніки та відзвітувати. Служби мають спрацювати на випередження негоди», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Рятувальники розподілили особовий склад на 21 групу швидкого реагування — 81 особа та 31 одиниці техніки. Наявні шість пересувних електростанцій. В області створено 312 одиниць пунктів обігріву.
Облаштовано 32 місця для відстоювання транспорту на головних трасах області.

На головних трасах:
• Одеса — Київ — 10 місць,
• Об’їзна дорога навколо Одеси — 10 місць,
• Одеса — Рені — 4 місця.

Служба автомобільних доріг підготувала 285 одиниць техніки, 2800 тонн солі, 3500 тонн соляно-піщаної суміші, 322 тонни полива.

Представники АТ «Одесаобленерго» повідомили, що станом на 9:00 вони мали 11 обривів ліній електропередач, знеструмлений 31 населений пункт. Бригади вже працюють на цих ділянках та завершать ремонт до 15:00. Електроенергетики також підкреслили, що внаслідок обмерзання проводів можуть бути нові обриви. Для ліквідації наслідків негоди будуть задіяні 16 бригад.

Регіональний департамент ЖКГ виділив для боротьби з негодою 326 одиниць техніки та 1300 осіб у бригадах. За словами директора департаменту, наразі опалювальний сезон триває у штатному режимі.