07.11.2018

Лиманський район: рятувальники ліквідували пожежу на території комплексу з транспортування і переробки тропічних олій

За інформацією Головного управління ДСНС України в Одеській області, 6 листопада о 19:38 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення, що в Лиманському районі у с. Нові Біляри сталось загорання в компресорній виробничого цеху комплексу ТОВ «Дельта Вільмар СНД» з перевантаження та переробки тропічних олій.

Пожежно-рятувальні підрозділи до місця виклику були автоматично спрямовані за підвищеним номером виклику. По прибуттю перших пожежно-рятувальних підрозділів о 19:54 було встановлено інтенсивне горіння в компресорній з швидким розповсюдженням відкритого вогню на площу виробничого цеху. Адміністрацією заводу здійснена евакуація персоналу заводу. На місці пожежі організований штаб пожежегасіння та створено 4 оперативні дільниці.

Складність гасіння пожежі була обумовлена близьким розташуванням інших виробничих цехів, загрозою витоку аміаку та вибухів. З метою недопущення розповсюдження вогню була проведена евакуація цистерн з олією, розміщених на розташованій поруч залізничній колії. У ході гасіння пожежі сталося руйнування металевих конструкцій перекриття між першим та другим поверхами та покрівлі споруди з подальшим розповсюдженням вогню. Завдяки своєчасним та професійним діям рятувальників пожежа була локалізована о 22:40 на площі 1500 кв.м. та о 07:00 7 листопада ліквідована. Інформації по загиблим та постраждалим не надходило. Витоку шкідливих речовин не зафіксовано.

Всього до ліквідації пожежі було залучено 33 одиниці техніки та 171 чоловік особового складу, у тому числі від ДСНС 24 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 134 чоловіка особового складу. Причина пожежі встановлюється.