22.05.2020

Медзаклади району забезпечені всіма необхідними ресурсами для боротьби з COVID-19, лікарям проводять швидке тестування кожні два тижні – голова РДА Василь Приймак

Сьогодні очільник району Василь Приймак у інтерв’ю з ТРК «ТІС-ТВ» розповів про забезпеченість медичних закладів району необхідними ресурсами для боротьби з коронавірусною  інфекцією COVID-19 та проведення регулярного тестування медиків на захворювання.

«Для того, щоб убезпечити наших лікарів, адміністрацією було прийнято рішення кожні два тижні проводити швидке тестування медикам Центру первинної медико-санітарної допомоги, Центральної районної лікарні, а також працівникам лабораторій, які проводять дезінфекції приміщень або контактують з хворими. На сьогоднішній день проведено тестування 249 працівників первинної ланки та 115 працівників ЦРЛ. Всі вони мають негативні результати» - зазначає керівник району.

Окрім того, Василь Михайлович розповів, що зараз проводиться робота щодо забезпечення лікарень спеціальними рамками для проведення дезінфекції одягу медиків. Якщо в районі будуть госпіталізувати хворих на COVID-19, медустанови буде розподілено на відповідні зони. Виходячи з палати, де перебувають хворі на коронавірус, лікар зможе продезінфікувати костюм не знімаючи його, що дасть змогу значно знизити ризики розповсюдження інфекції.

Василь Приймак також поінформував про повне забезпечення медичної сфери Лиманщини необхідними ресурсами для боротьби з коронавірусом: «Зараз медичні заклади району повністю забезпечені всіма засобами індивідуального захисту та медикаментами. Завдяки тому, що в районі прийнято Програму по боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції та було передбачено суму більше 6 млн. грн., ми маємо фінансовий ресурс, який зможемо використовувати при необхідності на ті чи інші потреби медицини для боротьби з вірусом».

Також він звернувся до всіх мешканців району і закликав дотримуватись всіх заходів безпеки та вимог законодавства щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.