03.02.2020

На Лиманщині запроваджено сучасну систему відеоспостереження

Голова райдержадміністрації Василь Приймак спільно з головою райради Геннадієм Тефтулом ознайомилися з роботою системи відеоспостереження, яка розташована та контролюється в Лиманському відділі поліції.

Оновлена система надала можливість співробітникам правоохоронних органів цілодобово слідкувати за обстановкою в районі в реальному часі, оперативно реагувати на скоєні правопорушення, удосконалити взаємодію зі службами ДСНС, швидкої допомоги та органами державної влади, забезпечувати контроль за рухом громадського транспорту, станом дорожньої обстановки та дорожнього покриття при складних погодних умовах. Також сучасна апаратура дає змогу розпізнавати обличчя людей та автомобільні номери.

Завдяки новітньому обладнанню найближчим часом з’явиться можливість інтегрувати всі системи відеоспостереження, які розміщені в населених пунктах району та м. Одеса в одне ціле.

Зазначимо, Лиманський район один із перших в області, де запроваджено систему відеоспостереження. Оснащення придбано та встановлено за рахунок коштів районного бюджету в рамках програми «Безпечна Лиманщина».