14.02.2020

Пропонуємо до уваги мешканців району інформацію про роботу ЦНАП райдержадміністрації

Відповідно до графіку звітування структурних підрозділів райдержадміністрації, 17.02.2020 року на апаратній нараді при голові райдержадміністрації планується заслуховування звіту начальника відділу надання адміністративних послуг за 2019 рік. Пропонуємо до уваги мешканців району інформацію про роботу ЦНАП райдержадміністрації за минулий рік.

 

Про роботу ЦНАП Лиманської районної державної адміністрації Одеської області за 2019 рік

 

Відділ надання адміністративних послуг є структурним підрозділом Лиманської районної державної адміністрації Одеської області. Здійснює організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) за принципом єдиного вікна. Суб’єктами звернень є всі без виключення мешканці Лиманського району.

Прийом суб’єктів звернень у ЦНАП становить п’ять днів на тиждень.

Перелік адміністративних послуг, які надаються у ЦНАПі, визначається головою районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади.

Розпорядженням голови райдержадміністрації затверджений оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, в загальної кількості 180 послуг. Перелік збільшено послугами які надаються Одеською обласною державною адміністрацією (згідно підписаного меморандуму про співпрацю ).

Більшість адміністративних послуг надається безкоштовно.

За 2019 рік у ЦНАП із заявами на надання адміністративних послуг звернулося 24442 суб’єктів звернення.

Найбільш популярними є послуги, що стосуються реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, видачі витягів з Державного земельного кадастру, довідок із звітності з кількісного обліку про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями та витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок – 16221 суб’єктів звернення, за адміністративними послугами, що стосуються вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України звернулося 594 суб’єктів звернення, за реєстрацією речових прав на нерухоме майно – 5102 суб’єктів звернення, за видачею будівельного паспорта, містобудівних умов та обмежень звернулось 1649 суб’єкта звернення, для отримання декларацій, що надаються Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області звернулося 393 суб’єктів та 28 суб’єктів звернулося за отриманням дозвільних документів. Державним реєстратором з питань реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців було надано 455 адміністративних послуг.

Від наданих адміністративних послуг за 2019 року до районного бюджету надійшло 686189 грн.

В ЦНАПі працює система електронної черги, та POS-термінал для здійснення платежів не виходячи з приміщення ЦНАПу.