10.07.2019

Стартував відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2020

14 червня на сторінці Ігор Нескорених в Україні (invictusgames.in.ua) розпочавсяприйом заявок від кандидатів до національноїкоманди, яка представить Україну на ІграхНескорених 2020 в Гаазі.

Ігри Нескорених –це найбільші в світі міжнародні змаганнядля ветеранів та військовослужбовців,які отримали поранення, травми або захворіли,виконуючи свої службові обов’язки. КожніІгри об’єднують сотні бійців та їхніх родин,стають майданчиком для взаємної підтримкита обміну досвідом, свідченням незламностідуху захисників для тисяч глядачів, щоспостерігають за їхніми змаганнями з трибун.Україна долучилась до Ігор Нескоренихв 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто,а вже у травні наступного року візьме участьу Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Цього року до збірноїпотрапить на 5 осіб більше, ніж минулого– міжнародна Фундація Ігор Нескоренихзбільшила українську квоту з 15 до 20 учасників.

Реєстрація учасниківвідбору до збірної України триватиме до20 липня на офіційному сайті Ігор Нескоренихв Україні invictusgames.in.ua. Після реєстраціїучасники відбору будуть запрошені на спортивнітестування у Львові, Одесі та Києві за виборомучасника. Спортивні тестування – першезнайомство учасників з дисциплінами ІгорНескорених та тренерським складом збірної.Це не змагання, а можливість для учасниківспробувати себе у кількох видах спортупід наглядом професійних тренерів та лікаріві обрати найкращий для себе.

Учасники спортивнихтестувань допускаються до фінального етапувідбору –Національних Ігор Нескорених,що пройдуть в Києві 8 вересня. Після завершенняНаціональних Ігор відбіркова комісія протягом6 тижнів обере
та оголосить остаточнийсклад збірної 17 жовтня.