06.07.2019

В Доброславі відсвяткували День селища

Сьогодні громада Доброславу відзначає День селища. Участь у святкуванні взяв заступник голови райдержадміністрації Ігор Чернецький. Він привітав присутніх зі святом та побажав всім миру, добробуту, успіхів та наснаги, а також подякував тим, хто вносить свій вклад у розвиток селища.

«Саме спільними зусиллями жителів громади створюється неповторний образ Доброславу. Сьогодні приємно відзначити, що селище розвивається, розбудовується та облагороджується і є одним із найкращих населених пунктів не тільки в Лиманському районі, а й в Одеській області», - зазначив Ігор Чернецький.

Грамотами голови Лиманської райдержадміністрації відзначили кращих працівників за самовіддану працю, сумлінне служіння обраній справі, особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Доброславської селищної ради, активну громадянську позицію та з нагоди Дня селища.

Святкування продовжилось концертною програмою за участю творчих колективів та зіркових гостей – скрипаля-віртуоза Олександра Божика та гурту ТІК.