05.11.2018

В Лиманському районі закрили сезон з футболу-2018

На спортивно-оздоровчому комплексі в смт Доброслав пройшло спортивне свято – Кубок закриття сезону з футболу 2018 року. На заході був присутній заступник голови райдержадміністрації Ігор Чернецький.

 «Сьогодні ми закриваємо сезон з футболу 2018 року та підводимо його підсумки. На даний момент у нас є команди-переможниці, які стали кращими в цьому році. Боротьба була дійсно запекла. Сподіваюсь, що 2019 рік буде не менш цікавим. Дякую за те, що берете участь у змаганнях та показуєте гарний приклад здорового способу життя. Бажаю всім здоров’я та наснаги», - звернувся до присутніх Ігор Чернецький.

Перед початком змагань нагородили команди-переможниці Чемпіонату району з футболу в 2018 році.

Вища ліга: І місце – Кремидівка, ІІ місце – Гільдендорф (Красносілка), ІІІ місце – Чорноморська Рів’єра (Фонтанка).

Перша ліга: І місце – Агро-Південь (Першотравневе), ІІ місце – Зоря (Переможне), ІІІ місце – Олександрівка.

Після церемонії нагородження відбулись футбольні матчі Кубку закриття сезону з футболу, в якому взяли участь 10 команд: «Кремидівка», «Динамо» (смт Доброслав), «Олександрівка», «Вікторія» (Ветеран), «Зеніт» (с. Курісове), «Зоря» (с. Переможне), «Чорноморська Рів’єра» (с. Фонтанка), «Альянс» (с. Визирка), «Вовківське», «Агро-Південь» (с. Першотравневе). У фіналі змагань зустрілись команди – «Чорноморська Рів’єра» (с. Фонтанка) та «Кремидівка».

Матч закінчився з рахунком 0:0, після чого була проведена серія пенальті. Команда «Чорноморська Рів’єра» перемогла з рахунком 5:3.

Також зазначимо, що команди «Чорноморська Рів’єра» та «Гільдендорф» (с. Красносілка) брали участь в Чемпіонаті області. Увійшла до фіналу та стала срібним призером Одеської області з футболу команда «Чорноморська Рів’єра».