26.12.2019

В районі посилять заходи щодо протидії незаконного продажу піротехнічних засобів

Перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Гребенюк провів робочу нараду щодо небезпеки застосування та продажу несертифікованих піротехнічних засобів напередодні новорічних свят на території району. В засіданні взяли участь представники правоохоронних органів, податкової служби, ДСНС та відповідних структурних підрозділів РДА.

За результатами наради надано доручення відділу освіти, молоді та спорту РДА організувати та провести додаткові теоретичні заняття з учнями загальноосвітніх закладів щодо попередження про небезпеку використання феєрверків, петард, іншої піротехніки та їх незаконного продажу неповнолітнім особам. Виконкомам сільських та селищних рад рекомендовано вжити заходів щодо недопущення продажу несертифікованих піротехнічних виробів на ринках підвідомчої території.

З керівниками відповідних служб напрацьовано план спільних дій щодо виявлення місць продажу несертифікованих піротехнічних виробів. Особи, в яких буде виявлено таку продукцію, будуть притягнуті до відповідальності у відповідності до чинного законодавства.

Просимо громадськість району також долучитися до цієї роботи і повідомляти про виявлені місця незаконної реалізації піротехніки за номером 102.

Будьте обачними!