09.05.2019

В Доброславі відзначили День перемоги над нацизмом

Сьогодні в населених пунктах Лиманського району пройшли урочистості з нагоди 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Доброславі захід під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо» пройшов за участі керівництва району, ветеранів та дітей війни, представників установ та організацій, громадськості.

«Серед живих в районі залишилось тільки 16 ветеранів-фронтовиків. Це ті люди, що є для нас символом героїзму, самовідданності та нескореності духу. Ми дякуємо їм, що вирвали нашу країну із лап фашистів, що показали нам приклад мужності у захисті рідної землі. Сьогодні наші захисники продовжують ці героїчні традиції та з честю відстоюють країну на східних рубежах. Ми пам’ятаємо і перемагаємо. Бажаю усім мирного неба над єдиною, незалежною квітучою Україною», - сказав виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Ігор Чернецький.

Доброславці та гості селища схилили голови перед бойовим і трудовим подвигом ветеранів, партизанів і підпільників, працівників тилу, солдатських вдів, дітей Другої світової війни. Пам’ять загиблих героїв та жертв війни вшанували Почесною вартою школярів біля Вічного вогню, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників.

Захід продовжився концертною програмою за участю творчих колективів району. Військовослужбовці 28-ої окремої механізованої бригади провели для бажаючих майстер-клас з надання невідкладної медичної допомоги. Також всі бажаючі могли посмакувати «солдатською» кашею та пригоститись морозивом.