08.10.2018

Василь Приймак взяв участь у святкуванні ювілею Сичавської школи

Сьогодні керманич району Василь Приймак взяв участь у святкуванні 30-річчя Сичавської загальноосвітньої школи. Він привітав педагогічний та учнівський колективи з ювілеєм навчального закладу та подякував усім, хто вклав у нього свою працю, серце і душу, від заснування і до сьогодні. Сичавський заклад освіти має високий творчий потенціал учнів, вирізняється відповідальністю та вимогливістю вчителів, дружнім ставленням батьків.
Завдячуючи спільній роботі районної державної адміністрації та депутатському корпусу районної ради оновлюється матеріально-технічна база закладу: придбано шкільний автобус, здійснено оновлення комп’ютерного класу, проведено капітальний ремонт приміщення харчоблоку, закуплено дидактичні матеріали та оргтехніка.
Спільно з головою районної ради Геннадієм Тефтулом голова райдержадміністрації Василь Приймак оглянув оновлений кабінет інформатики, обладнаний за рахунок районного бюджету 12-ма сучасними персональними комп'ютерами.
Нагадаємо, в минулому році в Курісовській школі, як в одній з трьох опорних, відкрили сучасний клас дистанційного навчання. Цьогоріч заплановано забезпечти комп'ютерними класами 7 шкіл.