16.09.2014

Протокол засідання круглого столу щодо виялвення та зпобігання корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району

Протокол

 

смт Комінтернівське 16 вересня 2014 року

 

Присутні: відповідальна за координацію роботи з питань запобігання корупційним проявам - керівник апарату райдержадміністрації Замковенко Т.П., завідувач сектору кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Чорна К.В., виконуючий обов’язки завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, запобігання та виявлення корупції Миза Ю.В. працівники кадрових підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування відповідальні за роботу по запобіганню та виявленню корупції.

 

На виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Комінтернівському районі затверджених розпорядженням № 661 /А-2013 від 05.11.2013 року було проведено засідання круглого столу на якому розглядались питання:

 

  1. Недопущення корупційних правопорушень серед працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

  1. Проводити систематично профілактичні заходи, щодо запобігання корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

 

З інформацією по першому питанню виступила Замковенко Т.П. яка повідомила що за період І та ІІ кварталів 2014 року прийнятими заходами було не допущено скоєння корупційних правопорушень працівниками районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

 

Вирішили: надалі проводити роботу по недопущенню скоєння корупційних правопорушень серед державних службовців працівників районної державної адміністрації.

 

З інформацією по ІІ питанню виступив виконуючий обов’язки завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Миза Ю.В., який повідомив присутніх що протягом 6 місяців 2014 року в Комінтернівському районі не було складено адміністративних протоколів за порушення антикорупційного законодавства України на осіб державних службовців Комінтернівської райдержадміністрації та працівників органів місцевого самоврядування. Потрібно надалі систематично проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу на недопущення працівниками райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування скоєння порушень законодавства України особливо не допускати скоєння корупційних правопорушень. На навчаннях голів сільських та селищних рад потрібно постійно нагадувати їм про вимоги закону, особливо звертати увагу що крім штрафу який зобов’язаний уплатити порушник його потрібно обов’язково звільнити .У разі виникнення конфлікту інтересів необхідно письмово повідомляти про виникнення конфлікту свого безпосереднього керівника та приймати заходи щодо недопущення виникнення конфліктів в майбутньому.

 

Вирішили: проводити далі профілактичні заходи в районі з метою недопущення скоєння працівниками райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування корупційних правопорушень.

 

Керівник апарату

райдержадміністрації Т.П. Замковенко

 

Виконуючий обов’язки з

завідувача сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

оборонної роботи, запобігання

та виявлення корупції апарату

райдержадміністрації Ю.В.Миза