Фінансова підтримка розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК)

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, у тому числі сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності (далі СОК) для придбання обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

Фінансова підтримка надається у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 3 000 000 гривень на один кооператив.

Для отримання фінансової підтримки сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи подають такі документи:

-        копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу;

-        документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою для членів кооперативу;

-        довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, - у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;

-        копію договору з постачальником обладнання;

-        копії документів, що підтверджують оплату податку на додану вартість та 30 відсотків вартості придбаного обладнання;

-        копію векселя, виписаного постачальнику обладнання;

-        копії підтвердних документів щодо одержання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом обладнання.

У даний час обласна конкурсна комісія розпочала свою роботу з питань фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, до складу яких входить не менше, ніж 20 членів серед яких повинні бути не менше, ніж одне фермерське господарство, а інші – фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше, ніж 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Засідання комісії проводиться один раз на місяць.

Заявки приймаються до 15 листопада 2018 року.

З вимогами щодо участі у конкурсі можна ознайомитися в управлінні аграрної політики облдержадміністрації.

Прийом заяв проводиться за адресою: м.Одеса, вул.Канатна, 83 (управління аграрної політики облдержадміністрації, 14 поверх, кабінет № 1426).

Телефон для довідок: 728-37-26.

З умовами щодо участі у конкурсі, також, можна ознайомитись на офіційному веб-порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.